Soustředění MK Lipence & brigády

Zprávy náčelníka klubu:

 • O víkendu 26.7 – 27.7.2014 se na letišti MK Lipence koná soustředění členů MK Lipence
 • Brigády: zájemci o brigády hlaste se Vaškovi Sýkorovi /tel.  606 909 892/

Daniel Krob

6 Komentářů

 1. Jiří Nussbauer

  Jsem zde novy a bohuzel jsem nikde nenasel jak to chodi. Treba se sekackou, brigadama, soustredeni atd. .
  Jen z tabulky vidim, ze se temer vsichni z brigad vykupuji.
  Terminove se vam soustredeni neshoduje s tim co mate v kalendari akci. Ja ani nevim co si pod pojmem soustredeni clenu predstavit, v cem je to jine nez kdyz si normalne prijdou clenove zalitat a jestli si mohu prijit zaletat. To jsem se nikde nedozvedel a tak jsem radeji jel litat jinam.
  Pokud jde o splneni brigadovych hodin, bylo by fajn nekde uvest, kde mohu prilozit ruku k dilu. Pokud to lze treba v tydnu navecer, tak s tim nebudu mit problem. Vykupovat se nechci.

 2. Milan Dubský

  Termíny soustředění jsou v kalendáři akcí od 23.dubna 2014, kdy Rada MK na návrh náčelníka klubu schválila termíny. Soustředění slouží hlavně pilotům, kteří létají se spalovacími motory a turbinami. Při oficielních akcích neplatí omezení provozu pro tyto modely.Termíny jsou na stránkách klubu uveřejněny téměř 4 měsíce, což je, myslím, dostatatečná doba. Kdo má zájem, tyto termíny si zapíše. Nejsme přeci malé děti, abychom každou jednotlivou akci několik dní před jejím zahájením znovu avizovali.
  Ještě připomínka k brigádám: Zájemci o sekání trávy (např. před mým odjezdem na dovolenou byla před záchodem metr vysoká tráva s kopřivami) mohou zavolat nejen Vaškovi Sýkorovi, ale i několika dalším členům a vyzvednout si na letišti sekačku. Mají tak příležitost odpracovat brigádní hodiny podle svých časových možností. Některá místa, např. u ochranné síti a okolo přístřešků a ohniště, nelze traktorem posekat. Práce na letišti je dost, ale zájemců o práci málo.
  Milan Dubský

 3. Jiří Nussbauer

  Co si mam predstavit pod pojmem soustredeni clenu? Je letovy provoz nejak omezen?

 4. pavel@lanc.cz

  Mail mě přišel 22:58 hod 25.7.2014. Nevyhlásili jste to moc brzo !! 🙂

 5. Adámek

  Obávám se, že takhle to moc fungovat nebude. Mělo by se vyhlásit, co a kdy se bude dělat a kolik je na to třeba lidí. Taky zda si mají účastníci přinést nějaké nářadí.

 6. Jiří Nussbauer

  Trochu vic informaci by neskodilo…

Napsat komentář