Návod: Přihlášení na stránky a Změna hesla

Připravili jsme pro vás návod, jak se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla, které jste obdrželi, do www stránek MK Lipence. Celý návod naleznete v článku.

1. krok – orientace na stránce
Formulář na přihlášení najdete v pravém sloupečku, pod sekcí „Nepřehlédněte“. Stránky po vás budou vyžadovat „Uživatelské jméno“ a „Heslo“. Tyto údaje jste nalezli (nebo naleznete) v registračním emailu. Pokud chcete být trvale přihlášeni a nechcete zadávat přihlašovací jméno a heslo při každé návštěvě stránek, zaškrtněte prosím políčko „Pamatovat přihlášení“. Nyní klikněte na tlačítko „Login“.
Pozor! Neplatí přihlašovací údaje z minulých stránek!.

2. krok – úspěšné přihlášení na www stránky
Pokud jste se správně přihlásili, změní se formulář sekce „Přihlášení“. Uvidíte, pod jakým uživatelským jménem jste přihlášeni a máte možnost změnit heslo, nebo se případně odhlásit. Kliknutím na „Změna hesla“ se dostanete do nastavení vašeho profilu. Zde můžete nejen změnit heslo, ale i upravit další údaje (email, jméno apod.).

3. krok – změna hesla a ostatních údajů (nepovinné!)
Pokud se vám nelíbí heslo, které jsme vám vygenerovali, nebo chcete použít vaše oblíbené, můžete si heslo a i další údaje změnit v nastavení vašeho profilu. Na obrazovce vidíte formulář, ve kterém můžete změnit údaje jako zobrazované jméno, email a heslo. Po provedení všech změn klikněte na tlačítko „Aktualizovat profil“ a nastavení profilu se uloží.

Napsat komentář