Minibrigáda – neděle 28.7.

S Vaškem Sýkorou jsme se včera dohodli, že se ruční sekačky přemístí do „malé roury“. Od roury bude mít klíče více lidí vč. mne a bude tak lepší přístup k těmto strojům. Díky tomu bude možné sekat trávu v zázemí letiště častěji. Možná, že tam přemístíme i nářadí a materiál pro provádění běžné údržby.

Práce budou spočívat ve vyklizení věcí po povodni, úpravě podlahy a přenesení sekaček a příslušenství. Na tuto práci stačí 2-3 lidé. Pokud se nás sejde více, opravili bychom také staré WC a natřeli části přístřešků.

Sraz je v 9:00 na letišti a pracovali bychom max. do 12:00. Brigáda se tedy dá velmi dobře spojit s polítáním. Prosím hlaste mi účast na pkuta@post.cz nebo 777 028 413.

Díky,

Patrik Kuta

1 Komentář

  1. Patrik Kuta

    Moc díky Tondovi Krejzovi za pomoc. Ve dvou lidech jsme z malé roury vynosili všechny věci, wapkou jsme rouru vyčistili a vydezinfikovali. Dále jsme vyrovnali kadibudku a posekali trávu okolo ní a také v zázemí letiště. Stačily nám na to 2,5h hodiny velmi intenzivní práce (vedro bylo tedy řádné). Tonda slíbil dodat palety, které budou tvořit podlahu v rouře a potom do ní přemístíme sekačky, křoviňák a materiál a nářadí na běžnou údržbu jak jsme plánovali.
    Patrik

Napsat komentář