Lipenecký historik – výsledková listina

Název soutěže: Lipenecký historik – podzimní kolo

Datum konání: 15. 9. 2013

Místo konání: Lipence

Ředitel soutěže: Macků Miroslav

Sportovní komise: Dubský Milan, Netáhlo Jaroslav, Macků Miroslav

Technické zabezpečení: Kozák Vladimír, Bartůněk Jaroslav, Knoll Adolf, Severa Miroslav, Laburda Jiří

Časoměřiči: Ing. Adámek Boleslav, Kadlec Petr, Pánek Petr, Mikudík Milan, Jarolímek Jiří, Nádeník Ladislav, Šesták Daniel, Cihelna Karel, Cihelna Petr

Počasí: Zataženo – déšť, vítr 4 – 6 m/s, teplota 19° C

Ceny do soutěže věnovala firma HVP Modell.

 

KATEGORIE: CRC – CLASSIC
poř.soutěžícíI.koloII.koloIII.kolorozlétávánícelk. čas v sec.
1.TÝC Jan4204204206561260
2.BROŽ František4204204205071260
3.SVOBODA Petr4204204204561260
4.DVOŘÁČEK Miroslav4204204204271260
5.VALEČKA Miroslav4204204204051260
6.VALEČKA Miroslav4204134201253
7.DAVID Václav4203904201230
8.TÝC Jan4204203541194
9.OŠMERA Karel4202963481064
10.DVOŘÁČEK Miroslav4201614201001
11.BROŽ František193217355765
12.REŽNÝ Lubomír315182226723
KATEGORIE: TEXACO
1.NETÁHLO Jaroslav9009009001800
2.SVOBODA Petr9009008201800
3.REŽNÝ Lubomír8969001796
4.MACHÁČEK Jaroslav8389001738
5.HORÁK Ladislav6458251470
6.HOLUB Miroslav6617051366
7.BROŽ František5295851114
8.VAGENKNECHT Jar.504472976
9.MÁDLE Martin480410890
KATEGORIE: ATOM
1.MACHÁČEK Jaroslav6006006006501800
2.FINDEIS Jiří6006006006071800
3.NETÁHLO Jaroslav6006006005121800
4.DAVID Václav2625755871424
5.OŠMERA Karel5443873531284
6.DVOŘÁČEK Miroslav217351381949
KATEGORIE: CRC – SPORT 400
1.KOSTEČKA Vladimír4676005101577
2.KOSTEČKA Vladimír6006003721572
3.DVOŘÁČEK Miroslav4005494301379
4.TÝC Jan3663434931202
5.DUBSKÝ Milan2403784061024
KATEGORIE: CRC – OPEN
1.VYSKOČIL Ladislav6006006001800
2.MACKŮ Miroslav6006006001800
3.PAVLÍČEK František6006006001800
4.WAGENKNECHT Jar.5355475511633
5.DUBSKÝ Milan6003724851457
6.MACKŮ Miroslav6003095101419
7.PUCHOLT Zdeněk3133714101094
8.PETRUŠ Štefan3023973281027
9.PAVLAS Antonín265314386965
10.LABURDA Adam-žák346316300962
11.KOSTEČKA Vladimír4312410672
12.DAVID Václav227173240640
LIPENECKÝ HISTORIK 2013 – JARNÍ + PODZIMNÍ KOLO – CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ
KATEGORIE: CRC – CLASSIC
1.TÝC Jan6562520
2.BROŽ František5072520
3.SVOBODA Petr4562520
KATEGORIE: CRC – ATOM
1.FINDEIS Jiří3575
2.MACHÁČEK Jaroslav3567
3.NETÁHLO Jaroslav3430
KATEGORIE: TEXACO
1.SVOBODA Petr3796
2.MACHÁČEK Jaroslav3459
3.NETÁHLO Jaroslav3430
KATEGORIE: CRC – SPORT 400
1.TÝC Jan2176
2.DVOŘÁČEK Miroslav2074
3.DUBSKÝ Milan1837
KATEGORIE: CRC – OPEN
1.PAVLÍČEK František3600
2.MACKŮ Miroslav3365
3.DUBSKÝ Milan2536
Výsledkovou listinu zpracoval M.Macků, foto J.Laburda

Napsat komentář