Lipenecký historik 2013 – Jarní kolo – výsledková listina

28-dsc_387814. dubna 2013 proběhlo na letišti MK Lipence jarní kolo soutěže historických modelů „Lipenecký historik“. Počasí nám přálo a piloti dosahovali skvělých výsledků. Níže přinášíme výsledkovou listinu a fotografie ze závodu.

 

Výsledková listina.

Název soutěže:              Lipenecký historik – jarní kolo

Datum konání:                14.4.2013

Místo konání:                   modelářská plocha Modelklubu Lipence

Ředitel soutěže:             Macků Miroslav

Sportovní komise:          Dubský Milan, Netáhlo Jaroslav, Macků Miroslav

Technické zabezpečení :Kozák Vladimír, Bartůněk Jaroslav, Knoll Adolf, Dubský Milan

Časoměřiči:                    Cihelna Karel, Cihelna Petr, Laburda Jiří, Šesták Jan, ing. Adámek Boleslav, Mikudík Milan, Suchý Rudolf

Počasí:                           polojasno, vítr 0 – 3 m/sec, teplota 8 – 19° C

 

Kategorie: CRC  Classic

1. Svoboda Petr              420   420   420     1260 sec.

2.Týc Jan                        420   420   420     1260 sec.

3. Brož František            420   420   420     1260 sec.

4. Netáhlo Jaroslav         420   420   420     1260 sec.

5. ing. Valečka Miroslav  420   403   420     1243 sec.

6. Týc Jan                       384   387   420     1191 sec.

7. Brož František            302   420   420     1142 sec.

8. ing.Valečka Miroslav   420   244   420     1084 sec.

9. Sakař Petr                   305   397   323    1025 sec.

10. Dvořáček Miroslav    349   280   278      907 sec.

11. Dvořáček Miroslav    211   205   393      809 sec.

 

Kategorie CRC Atom

1. Findeis Jiří                  575   600   600     1775 sec.

2. Macháček Jaroslav    567   600   600     1767 sec.

3. Netáhlo Jaroslav        600   430   600     1630 sec.

4. Ješina Petr                454   547   600     1601 sec.

5. David Václav              427  600   461     1488 sec.

6. Ošmera Karel           420   452   397     1269 sec.

7. Sakař Petr                 600   288   375     1263 sec

 

Kategorie Texaco

1. Svoboda Petr            525   571   900     1996 sec.

2. Macháček Jaroslav   410   682   629     1721 sec.

3. Netáhlo Jaroslav       780   557       0     1337 sec.

Kategorie CRC Open

1. Pavlíček František     600   600   600     1800 sec.

2. Macků Miroslav          531   600   434     1565 sec.

3. Pavlas Antonín           386   360   412     1158 sec.

4.Dubský Milan              372   372   335     1079 sec.

5. Brož František           235   338   220      793 sec.

6. Veselý Ladislav         185   192   238       615 sec.

7. Dubský Milan            191   215   206       612 sec.

8. David Václav             175  177  163        515 sec.

 

Kategorie CRC 400

1. Týc Jan                     347   354   273       974 sec.

2. Sakař Petr                 420   215   200       835 sec.

3. Dubský Milan             391   203   219       813 sec.

4. Ješina Petr                372   171   265       808 sec.

5. Dvořáček Miroslav     205   264   226       695 sec.

6. Brož František           149   363   146       658 sec

7. Svoboda Petr             215   199   208       622 sec.

8. David Martin               147   172   148       467 sec.

K soutěži se přihlásilo osmnáct modelářů se čtyřiceti modely.
Listinu zpracoval M.Macků

Napsat komentář