Lánský historik 2014

dsc_0059Stalo se již téměř pravidlem, že se členové klubu MK Lipence zúčastňují akce MK Lány „Lánský historik“. Letošní účast byla vskutku rekordní, protože MK Lipence reprezentovalo osm členů: Mirek Macků a jeho vnuk Vojta, Milan Dubský a jeho vnuk Adam, Jirka Laburda, Václav Sýkora, Láďa Kozák a Petr Pánek. Když naše výprava přijela na letiště, dalo by se říci, že přijela  čtvrtina všech jeho účastníků. Počasí nevypadalo ze začátku nic moc, po dešti bylo letiště mokré a oblačnost hodně nízká, ale postupem času se udělalo krásné počasí s mírným větrem – prostě idylka pro modeláře.

Další zajímavostí lipeneckých modelářů bylo i zastoupení modelu „Stardust“ – tento model se zde vyskytoval celkem 6x.

Bojovalo se srdnatě a výsledek potěšil – Mirek Macků obsadil druhé místo, Vašek Sýkora třetí a ostatní členové MK Lipence se vešli do první desítky soutěžících.

4 Komentářů

 1. findeis@seznam.cz

  Gratuluju naší speciální jednotce elektrikářů k dosaženým výsledkům a ojedinělé reprezentaci našeho klubu. Čtenář reportáže neznalý věci by se ale mohl domnívat, že v Lánech se létá jen „elektrika“. Dovoluju si připomenout, že den předtím v sobotu 26.4. se létaly také „spalovací motory“ a za náš klub se zúčastnili a úspěšně bojovali kolegové Jarda Macháček, Jarda Netáhlo a Jirka Findeis.

  Jirka Findeis, 28.4.2014

  1. Jiří Laburda (Autor článku)

   Jirko napiš článek a pošli fotky, rád to taky zveřejním.

   Jirka

   1. machacek.j@atlas.cz

    Zdravím,myslím,že není třeba další článek,ale stačilo do původního zahrnout informaci,kterou poslal Jirka Findeis.

    Macháček 28.4.2014

   2. findeis@seznam.cz

    Ahoj Jirko,
    psát článek o sobotní soutěži motoráků již není aktuální, protože kompletní reportáž včetně fotografií a výsledků z obou dnů napsal Franta Brož a je uvedena na stánkách SAM 95.

    Findeis 2.5.2014

Napsat komentář