Fotky zatopeného letiště

Neveselý pohled, ale snad voda nenapáchala moc škody…

Fotky: P. Karas a P. Kuta:

 

12 Komentářů

 1. Patrik Kuta

  Zdravím,
  před chvilkou jsem byl u letiště. Bohužel před bránou je ještě hodně vody – cca nad kolena v nejhlubšim místě. Na letiště by se tedy dostalo jen terénní auto s člověkem v holinkách. U brány hladina není tak vysoká, takže by se dala s holinkami brána otevřít. O víkendu tedy můžeme být ještě v klidu. Příští týden snad již bude možné udělat alespoň prohlídku letiště.
  PS: Dost to tam páchne;-)
  Patrik

 2. pneu156@seznam.cz

  Ahoj Jirko, na letiště sem se z radotínské strany dostal na skůtru už minulý týden ale zastavila mě voda u naší brány. Jinak se tam jezdím dívat každý den.Z lipenecké strany tam sice policie byla asi dva dny, ale nepouštěla do tržnice k lávce jo.
  Zdeněk

 3. Jiří Laburda (Autor článku)

  Tak koukám, že se situace mění ze dne na den. U nás v Chuchli jsou ještě zavřené silnice a pouští sem jen toho, kdo tu má co dělat. V Radotíně to o víkendu bylo podobné, měl jsem seznam zavřených ulic. Jestli je to už otevřené, tím lépe.

  1. Áda

   V Radotíně je je ještě uzavřená silnice (Výpadová ul.) směrem k přístavu a na Strakonickou, už od viaduktu v centru Radotína, takže od nás autem se může jen na Strakonickou jen přes Lochkov, tunelem a sjet u Zbraslavi…

 4. pneu156@seznam.cz

  Jen pro upřesnění, nikde nic uzavřeného není! Jak od tržnice tak od Radotína je volný přístup.

 5. pneu156@seznam.cz

  Na letiště se pořád nedá dostat, před bránou je jezero cca 30cm hluboké.Od Radotína se tam dostat dá ale nedá se tam ani chodit je to silně promáčené a přímo na ploše je taky jezero né moc hluboké ale velké. Musíme ještě počkat teď se tam nedá nic dělat.Záleží na tom jak to bude rychle vysychat.Byl tam cca 1m vody.

 6. Jiří Laburda (Autor článku)

  Okolí letiště je ještě uzavřeno, takže je zbytečné zatím svolávat brigádu. Mirek Macků mi říkal, že jakmile to bude možné, dojede se na letiště podívat, zjistí škodí, nafotí a teprve potom bychom začali s úklidem.

  Jirka

 7. Chastra

  Hlásím, že na letišti jsou už jen cca 3 louže. Otázka je jestli tam je ještě policie a pouští jen místní? Letiště sem viděl seshora z Komořan.

  1. Áda

   Díval jsem se asi před 2 hodinami z mostu přes Berounku, blízko letiště směrem ke golfovému hřištu je jedna velká louže/laguna, ale ne na ploše… nevidim, jak to je směrem k příjezdové cestě… sousedka se tam byla po břehu projít se svými psy… tak aspoň pěšky se přiblížit z Radotína lze… prý tam nějaké louže jsou… ale u golfistů prý mnohonásobně hůř

 8. Adámek

  Voda už klesá. Ti z Lipenců a Radotína by měli dát vědět a svolat brigádu na záchranu.

 9. Patrik Kuta

Napsat komentář