Drakiáda 2013 a 1. Lipenecké modelářské trhy

14-sam_6378Počasí nám přálo (i když foukat mohlo o malinko více:-), krásný podzimní den přilákal spoustu malých i velkých drakiádníků. Na ploše se nakonec objevilo mnoho krásných draků, koupených i vlastnoručně vyrobených. Na prezenční listinu se zaregistrovalo 45 draků a jejich pilotů – potomků členů klubu, ale i mnoho mimoklubáků. Na závěr každý obdržel diplom a nejednu odměnu.

Do modelářského bazaru přijelo nabídnout své zboží několik prodávajících a tak věříme, že jsme snad položili „základ“ nové tradici našeho klubu. Stánek s občerstvením nabízel mnoho výborných pochutin a tak věříme, že všichni si tento den krásně užili.

Děkujeme všem za hojnou účast, děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci této klubové akce i těm, kteří přispěli odměnami pro účastníky drakiády. A také díky Milanovi Dubskému a jeho čarodějnici, která byla jako vždy třešničkou na dortu pro nejmenší návštěvníky.

A tak se už teď těšíme se na další podobná setkání na našem modelářském letišti!

Radek a David


Fotografie z drakiády

Protože se sešlo z akce hodně fotek, vytvořil jsem pro každého fotografa samostatnou galerii:

2 Komentářů

 1. Milan Dubský

  Chtěl bych poděkovat Radkovi Malenovskému a Davidovi Tichému. Kluci díky, že jste zvedli hozenou rukavici a připravili dětem a vnoučatům pěkné odpoledne. Povedlo se vám to tak dobře, že už se těším na příští drakiádu. Ještě jednou díky. Milan,Kačka,Honzík,Áďa a Anička.

  1. Radek

   Ahoj Milane,

   víš, že na tom máš velký podíl ty:-) Díky, tobě!
   A díky za kompliment, i nás potěšilo, že se to „povedlo“.
   Tak zase příště:-)
   Radek

Napsat komentář