Dětský den 2017 se vydařil!

Možná poslední slunečný a teplý podzimní den tohoto roku nám počasí opravdu přálo. Děti tak kromě plnění „leteckých“ úkolů na 5ti stanovištích mohli i pouštět draky, protože nám i zafoukal vítr! Přičítám si tuto skutečnost k tomu, že jsme se po několika bezvětrných Drakiádách rozhodli změnit celou organizaci a od „Drakiády“ se posunuli dál….
Po splnění úkolů a pouštění draků každý účastník dostal diplom a tašku plnou sladké odměny. Speciální diplom za nejvýše létajícího draka ( 100m šnůra!) si odnesla rodina Findejsových!

Zvláště chceme poděkovat našim dětem – Elišce, Sáře, Adriance, Patrikovi, Davidovi a Lukymu – za pomoc při vymýšlení a organizaci stanovišť s úkoly! Díky!!!

Věříme, že všichni, kdo přišli si toto krásné odpoledne užili a těšíme se na příští

PODZIMNÍ DĚTSKÝ DEN 2018!

Radek a David

1 Komentář

  1. Milan Dubský

    Ahoj Radku a Davide.
    V sobotu jsem přijel na letiště s úmyslem pomoci při dětském dni a kdyby náhodou po letech začalo trochu foukat, pomoci při drakiádě. Po dvou hodinách, kdy jsem měl pro sebe celé letiště jsem znejistěl. Asi jsem si spletl datum.
    A potom už jsem jenom koukal. Vaše rodiny s přáteli připravily stanoviště, občerstvení, účastnické diplomy a odměny pro všechny děti. Nechyběla ani tekutá výživa pro dospělé. Bylo to moc povedené odpoledne. Jsem rád, že se mezi sto členy našli dva, kteří byli ochotni potěšit děti i rodiče.
    Díky Milan Dubský

Napsat komentář