Archiv článků za měsíc: Prosinec 2013

Vánoční polétání 22.12.2013

Ráno nás přivítala nejdříve ořezaná lípa, teď bude asi problém ji trefit. Připravil se oheň a kdo chtěl tak si pekl buřtíka, jak je vidět tak hladem jsme netrpěli. Cukroví slovy klasika „se na jazýčku rozplývalo“.  Když po letu zábly ruce, tak u ohýnku se to napravilo.  Jedinou nehodu měl Mirek Macků, za letu mu vypochodoval motor z lože.  Jirka Jarolímků předvedl Coptru s kamerou. Dokonce i počasí bylo na 22.12. příjemné.

Shrnuto  povedené Vánoční polítání. 🙂

Foto: Pavel Lanc

Zakladatel MK Lipence slaví 65 let!

Dne 16. prosince 2013 slaví 65. narozeniny zakladatel našeho klubu Mirek Macků.

Vše nejlepší, hodně štěstí a zdraví, elán do dalších let, hodně úspěšných startů a přistání s historickými modely  Ti přejí kamarádi z klubu.

Fotky označené hvězdičkou

Mám váš opravdu aktuální email?

Vážení kolegové,

při odesílání emailů s novými články se mi stává, že na některé emaily je zpráva nedoručitelná. Prosím tedy o kontrolu Vašeho emailu v tomto systému – to platí především pro ty, kteří mají pocit, že jim zprávy nechodí. Těm, co chodí, se tato část příspěvku  netýká.

 

Jak změnit email či upravit jméno, které se zobrazuje u diskuzí?

Jak upravit svůj profil – včetně změny „přezdívky“ – z emailu na klasické jméno najdete v tomto návodu: http://www.mklipence.cz/navod-prihlaseni-na-stranky-a-zmena-hesla .

Díky, Jirka Laburda