Archiv článků za měsíc: Červenec 2013

Minibrigáda – neděle 28.7.

S Vaškem Sýkorou jsme se včera dohodli, že se ruční sekačky přemístí do „malé roury“. Od roury bude mít klíče více lidí vč. mne a bude tak lepší přístup k těmto strojům. Díky tomu bude možné sekat trávu v zázemí letiště častěji. Možná, že tam přemístíme i nářadí a materiál pro provádění běžné údržby.

Práce budou spočívat ve vyklizení věcí po povodni, úpravě podlahy a přenesení sekaček a příslušenství. Na tuto práci stačí 2-3 lidé. Pokud se nás sejde více, opravili bychom také staré WC a natřeli části přístřešků.

Sraz je v 9:00 na letišti a pracovali bychom max. do 12:00. Brigáda se tedy dá velmi dobře spojit s polítáním. Prosím hlaste mi účast na pkuta@post.cz nebo 777 028 413.

Díky,

Patrik Kuta

Historici v Lanškrouně

34-_mg_93595. – 6.7. 2013 jsme se zúčastnili soutěže historických modelů v Lanškrouně – Sázava a to v kategorii Open, Texaco, Classic, Atom.

Umístění:

  • kattegorie Texaco Jaroslav Macháček 2. místo
  • Open Miroslav Macků 3. a 4. místo
  • Atom Jaroslav Netáhlo 1. místo a Jaroslav Macháček 2. místo
  • Classic Jaroslav Netáhlo 3. místo

Jako každý rok jsme byli ubytováni na letišti Staré Město u Moravské Třebové odkud jsme každý den dojížděli na soutěže v Lanškrouně a Olomouci, kde se konala další soutěž a to 7.7.2013.  Létali jsme v kat.Classic – Jaroslav Netáhlo 2. místo, Miroslav Macků v kat. Open 5.místo.
Další podrobnosti na stránkách SAM 95 BOHEMIA.
M.Macků

Fotky: Honza Týc

(Pokračování textu…)